Close
Завжди на зв'язку
WhatsApp
Viber
Messenger
зданий в експлуатацію
Мате-
ріали
Буронабивні палі з влаштуванням залізобетонного ростверку.
Фундамент
З пустотними плитами на першому поверсі.
Монолітно-каркасне перекриття
Півтори червоної цегли (40 см) марки М100, утеплені пінопластом Століт 25 Тепла стіна щільністю 25 та товщиною 12 см. Армування зшитою сіткою 160 гр/м.кв. з використанням клеїв Kreisel.
Стіни
Кругло-пустотні плити на усіх поверхах.
Перекриття
Польська керамо-гранітна плитка Paradyz в поєднанні з декоративною акриловою штукатуркою Caparol.
Фасади
Німецький 6-камерний профіль, 2-камерний склопакет товщиною 44 мм з термоізоляційною плівкою «енергія» фірми Gealan 8000. Вітрини комерційних приміщень — алюмінієва фасадна система Alutech 31,7 мм 6 ESG Premium TPlus.
Вікна
Стропильна система утеплена мінеральною ватою марки Izover товщиною 20–30 см, накрита високоякісним німецьким металопрофілем Arcelor товщиною 0,5 мікрона.
Покрівля
Craft своїм зовнішнім виглядом ідеально вписується в присутній архітектурний стиль і є своєрідним містком між висотною та котеджною забудовою. Лаконічний, витриманий стиль в поєднанні з високоякісними та дороговартісними матеріалами. Прямі лінії та чорно-білі кольори фасаду харизматично поєднуються з чорним металопрофілем на даху, панорамними вікнами та вітринами. Простий, на перший погляд, будинок виглядає сучасно та стильно. Вишуканості додають алюмінієві склопакети Alutech у вітринах, акрилова штукатурка Caparol, гранітний камінь в оздобленні подвір'я, який переливається на сонці, рельєфна бруківка Ozon, яка створює об'ємний візерунок хвиль, та рулонний газон, який додає соковитого контрасту.
Алюмінієві двері з 6-камерного профілю і 2-камерного склопакета товщиною 44 мм з багатофункціональним відеодомофоном на магнітних картках. Сходи залізобетонні, монолітні. Оздоблення стін: вандалостійка камінцева штукатурка, керамічна плитка, акрилова штукатурка. Підлога — плитка 33 класу стійкості. Освітлення з датчиками руху. Відеокамери на кожному поверсі.
Під'їзд
3
під'їзди
3
поверхи
34
квартири
34
паркомісця
з доступом по картках
2 житлові,
1 комерційний
з продуманими плануваннями
під відеонаглядом